دسته بندی خبر

تسویه ریالی در کمترین زمان

یکی از مهم‌ترین خدماتی که صرافی‌های ارز دیجیتال به کاربران خود می‌دهند، فعال‌سازی قابلیت تسویه آنی ا...
avatar
نویسنده
تاج کوین
post

تسویه ریالی در کمترین زمان

یکی از مهم‌ترین خدماتی که صرافی‌های ارز دیجیتال به کاربران خود می‌دهند، فعال‌سازی قابلیت تسویه آنی است. گاهی پیش می‌آید که یک سرمایه‌گذار رمزارزی، ارزهای دیجیتال موجود در کیف پول خود را بفروشد. خرید و فروش دو رکن اصلی در هر معامله‌ای هستند و بازار ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین، تصمیم عجیبی نیست اگر یک سرمایه‌گذار رمزارزی بخواهد سرمایه‌ی خود را به پول نقد تبدیل کند. با این همه، هر کسی که می‌خواهد معادل ریالی ارز دیجیتال خریداری شده‌اش را دریافت کند، نگران زمان واریز وجه به حساب خود است.


دلیل اصلی نگرانی فروشندگان پول دیجیتال برای دریافت معادل ریالی آن رمزارز، محدودیت‌های موجود در شبکه بانکی کشور است. صرافی رمزارز تاج کوین با هدف کاهش دغدغه‌های کاربران خود، امکان تسویه در لحظه را برای آن‌ ها فراهم کرده است. کاربرانی که اقدام به فروش ارزهای دیجیتال خود می‌کنند، پس از تکمیل مراحل فروش رمزارز در سایت یا اپلیکیشن تاج کوین، می‌توانند مبلغ ارز فروخته شده را بدون محدودیت های زمانی شبکه بانکی دریافت کنند. در حال حاضر این امکان برای ۹ بانک در کشور فعال شده و در همه‌ی ساعات شبانه‌روز قابل اجراست.


صرافی تاج کوین یکی از پلتفرم‌های امن معامله ارزهای دیجیتال است که با هدف خدمات‌رسانی بهتر به فعالان رمزارزی و آگاه‌سازی تازه‌کاران این حوزه است.


دارندگان حساب‌ در بانک‌های تجارت،‌ انصار،‌ ملت، پارسیان،‌ آینده، سامان، کشاورزی، ملی و سپه،‌ می‌توانند از سرویس تسویه آنی صرافی تاج کوین استفاده کنند. صرافی رمزارز تاج کوین، سرویس برداشت لحظه‌ای را برای بانک‌های بیشتری فعال می‌کند. لازم به ذکر است، سقف استفاده از برداشت آنی، 100 میلیون تومان است.

صرافی تاج کوین با امکان معامله بیش از ۴۰۰ رمز ارز کامل ترین پلتفرم معاملاتی رمز ارزها میباشد .

پشتیبان آنلاین